-
U heeft nog geen producten in uw winkelwagen.
Op 10 oktober vindt de nationale Dag van de Duurzaamheid plaats. Om dit belangrijke thema deze periode wat extra aandacht te geven, vind je hieronder leuke feiten en weetjes over enkele duurzame partners, waar je tevens terecht kunt voor een leuk voordeel.
Het voormalige kantoorpand is in korte tijd omgebouwd van energielabel G naar A++ en heeft diverse duurzaamheidsprijzen ontvangen.
Hofpasvoordeel Court garden: 5% van het totaal in spaarpunten
Het ging om een collectie exclusieve tassen en sleutelhangers, gemaakt van de oude vrachtwagenzeilen van het Leger des Heils.
Hofpasvoordeel Omar Munie: 10% korting op de hele collectie
Deze broodspecialiteiten worden allemaal gebakken met biologische grondstoffen, op een wijze die nog meer smaak en karakter toevoegt.
Hofpasvoordeel Lekker Brood: 7% van het aankoopbedrag in spaarpunten (bekijk ook de lunchdeal)
De kwaliteit van milieuvriendelijke verf is in het algemeen namelijk beter, waardoor het ook veel langer meegaat dan reguliere verf.
Hofpasvoordeel Ecocoatings: 10% van het aankoopbedrag in spaarpunten
De Haagsezwam verzamelt zoveel mogelijk koffiedik, kweekt er oesterzwammen mee en daarmee is mooi voedsel lokaal verkrijgbaar!
Hofpasvoordeel HaagseZwam: Een growkit om ook thuis zwammen te kweken + een rondleiding voor €17,50
I.s.m. meubelmaker Wilfred Kalf maakt Goedman lijsten uit lokaal gewonnen (stads)hout. Duurzaam, milieuvriendelijk en ambachtelijk!
Hofpasvoordeel Goedman: 10% korting op de hele collectie
Deze natuurlijke manier van epileren komt uit het Midden-Oosten en dateert uit de tijd van Cleopatra.
Hofpasvoordeel Dit is Waar: 10% op de gehele collectie.